Chceme alespoň nepatrně přispět k tomu, aby na světě bylo lépe.

Na světě nejsou jen peníze, úspěch, úsměvy, radost. Okolo nás je hodně utrpení a bolesti. Víme, že svět nezachráníme, ale stačí nezavírat oči před problémy, které nás obklopují.

Not only money | iQuest s.r.o.

Pomáháme nadaci, která se stará o nemocné a zneužívané děti v Africe

Náš kamarád Jirka Pergl založil nadaci OMDC (One more day for children). Podařilo se mu postavit v Africe dětský domov pro děti, které jsou často od už 4 let sexuálně zneužívány, prodávány do manželství a většinou HIV pozitivní. Nadaci se dnes daří organizovat adopce na dálku, sbírky pro postižené děti a neustálou podporu dětského domova.

Nechcete se k nám připojit a začít i vy podporovat nadaci OMDC?


Centrum pomoci drogově závislým

Centrum pomoci
drogově závislým

S žádným problémem život nekončí. A to ani v situacích, kdy člověk vlastním zaviněním podlehl drogové závislosti a nemůže už jít dál bez pomoci druhých. Ti, kteří se rozhodli změnit svůj život k lepšímu, nemají lehkou cestu. Na konci té cesty ale vidí světlo a my chceme, aby jim zářilo ještě o trochu víc.

Postižení mozkovou mrtvicí

Postižení mozkovou mrtvicí

Naše práce je založena na vymýšlení, tvoření, učení se nových věcí. Mozek je náš základní pracovní nástroj. Jsme pyšní, že ho máme a že nám funguje.

Okolo nás jsou lidé, kterým také fungoval a také vynikali ve svém oboru. Stačila ale jediná vteřina a ocitli se v doživotní neschopnosti. Život se změnil od základu.

Adoptovali jsme indického kluka

Adoptovali jsme
indického kluka

Svojí práci máme díky vzdělání. Práce nás těší, motivuje, naplňuje. Chceme stejný pocit dopřát i indickému chlapci, kterému rodina vzdělání dopřát nemůže. V rámci adopce na dálku jsme zcela uhradili školní docházku indickému chlapci, který je dnes díky svému vzdělání schopen postarat se o sebe i svou rodinu.

ILCO - dobrovolné sdružení stomiků

ILCO - dobrovolné sdružení stomiků

Podporujeme českou asociaci sdružení stomiků. Díky technologiím a informaci na internetu usnadňujeme život lidem se střevním vývodem. Podáváme jim pomocnou ruku.

Nom_circle4

Sdružení Neratov

Podpořili jsme občanské Sdružení Neratov, které se zaměřuje na rozvoj plnohodnotného života v kdysi vysídlené pohraniční obci. Stará se o lidi s postižením a jejich zaměstnávání a pomáhá opuštěným dětem a dětem s postižením.
www.neratov.cz