hero image

Vyvíjíme systémy pro logistické a dopravní společnosti

hero image

Vytvořili jsme systémy, které obsluhují kamionovou dopravu po celé Evropě, optimalizují vozidla taxi v Praze, softwarově zajišťují distribuci materiálu pro největší developerské projekty.

Nezávazná poptávka
truck transport
Kamionová doprava
Pokud si koupíte jablko v řetězci Albert, můžete si být jistí, že se k vám dostalo i díky našemu systému. Náš rozsáhlý logistický systém vytvořený na míru nadnárodní společnosti propojuje logistická centra, dodavatele po celé Evropě, řidiče kamionů a dispečery, kteří zajišťují bezchybný proces logistiky. Integrované informační tabule v logistickém centru pak zabezpečují plynulý dojezd a vykládku kamionů ze zahraničních destinací.
truck transport
Provoz taxi v Praze
Pro jednu z největších taxislužeb v Praze jsme vyvinuli komplexní dispečinkový systém. Začali jsme již v době přechodu z vysílaček na chytré telefony. Naintegrovali jsme interní systémy, mapový subsystém, tel. ústřednu a klientské mobilní aplikace.
truck transport
Logistika pro betonárny TBG Metrostav
Pro našeho velice milého klienta jsme vyvinuli a rozvíjíme komplexní systém pro organizaci logistiky největších betonáren a maltáren. Naše systémy optimalizují celý proces od příjezdu míchacího vozidla na nakládku až po finální vyložení na cílové stavbě. Dispečerská aplikace, aplikace míchače a mobilní aplikace řidiče zavedly, i pomocí integrace na vnitřní informační systém, kompletní digitalizaci logistického procesu.
hero image
Co nabízíme logistickým a dopravním společnostem?
Zkušenosti.

Máme dlouhodobé zkušenosti a znalosti z prostředí softwarového managementu osobní i nákladní dopravy. Vyvíjíme “mission-critical” systémy na míru.

features-image