Zpět
rudolfinum
Společnost:
Česká filharmonie - Galerie Rudolfinum
Řešení:
Řešení věrnostního programu, CRM aplikace, pokladního systému
Výsledkem:
Umožnili jsme správu klientů věrnostního programu, individuální přístup na pokladnách galerie a efektivní komunikaci s klienty. Dodali jsme pokladní systém
laptop
rudolfinum_statue
Jako výstavní nesbírková instituce (tzv. Kunsthalle) se Galerie Rudolfinum zaměřuje především na prezentaci současného zahraničního, ale i českého umění. Dlouhodobým cílem Galerie Rudolfinum je budování otevřeného komunikačního prostoru, jehož součástí je nejen pořádání výstav, ale také aktivní vydavatelská činnost, vytváření edukačních programů pro školy i veřejnost, organizování přednášek, seminářů, divadelních představení, hudebních přehlídek apod. Pro tyto aktivity slouží nejen galerie, ale i samostatné edukační centrum Artpark, jehož dramaturgie navazuje na probíhající výstavy s cílem přiblížit současné umění především dětem a mládeži, ale i dospělým.
rudolfinum_people
Péče o klienty věrnostního programu, individuální přístup, cílená komunikace, věrnostní karty, propojení na pokladnách
Pro Galerii Rudolfinum jsme vyprojektovali a vyvinuli specializovaný CRM systém pro správu věrnostního klubu. Individuální přístup ke klientům je umožněn pomocí znalosti typu členství, historie partnera a dalších detailních informací.
Námi vytvořený pokladní systém ta umožňuje zvýhodnit věrné zákazníky na určité akce, poskytuje volnost administrátorů k nastavení konkrétních cen na jednotlivé události a poskytuje statistiky pro vyhodnocování úspěšnosti jednotlivých marketingových aktivit.
Napojením na mailový subsystém jsme umožnili cílenou komunikaci se zákazníky. Systém jsme vytvořili, rozvíjíme a provozujeme v cloudu.
plan
checkmark
Správa rozsáhlé databáze klientů
checkmark
Specializovaný pokladní systém
checkmark
E-mailová komunikace
checkmark
Tisk vstupenek, práce s magnetickými kartami
checkmark
Reporting a vyhodnocování
checkmark
Rozmanité možnosti konfigurace akcí a výhod pro marketingové účely
Proč nás?
Naše řešení mají hlavu a patu.
Dbáme na skvělé uživatelské rozhraní.
Čerpáme z mnohaletých zkušeností.
Inspirujeme se nejlepšími.
Zakládáme si na technologickém náskoku.
Nabízíme naše služby i Vám.