background-reference
background-greyLine
background-mainLine
back iconZpět
company-logo
Společnost:
BAKKER
Řešení:
Organizace kamionové dopravy v ČR i celé Evropě
Výsledkem:
Vytvořili jsme logistický systém na míru pro management dovozu ovoce a zeleniny z celé Evropy a následné distribuce po ČR pro hypermarkety Albert. Propojili jsme řízení dovozce s dodavateli. Vytvořili jsme a naintegrovali mobilní aplikaci řidičů.
laptop
Společnost BAKKER je výhradní přepravce kamionovou dopravou ovoce a zeleniny pro řetězce Albert společnosti Ahold. 110 kamionů doveze každý den 440.000 kg ovoce a zeleniny. (viz
first-pic
second-pic
background-greyLineLarge
definition-img
Komplexní management přeprav. Maximální informvanost dodavatelů i přepravců. Mobilní aplikace řidičů. Integrované informační tabule v distribučních centrech.
Zefektivnili jsme plánování jednotlivých přeprav. Zpřehlednili jsme zadávání požadavků a organizaci řidičů vozidel. Náš systém má rovněž za úkol plánování směn řidičů, který reflektuje jejich pracovní dobu i zákonné požadavky na odpočinek řidičů.
Dostatek informací je základ efektivního řízení logistiky. Dodavatelé napříč Evropou vidí své objednávky, jejich specifika a požadavky na nakládky. Jsou online informováni o stavu přeprav pomocí svého webového přístupu. Dopravci pak mají svůj vlastní přístup, přes který jsou informováni o zakázkách, mají možnost upřesňovat data o jízdách a komunikovat s dispečery.
Tablet umístěný v každém vozidle umožňuje maximální informovanost řidiče ohledně požadavků a jejich případných změn. Rovněž je napojen přímo do systému dispečinku, takže dispečeři znají detailní průběh jízdy, stavy nakládek a vykládek a dokáží pružně reagovat na situaci.
Rovněž organizace nakládek a vykládek v konkrétních distribučních centrech je propojena s naším systémem, kdy pracovníci vidí na informačních tabulích časy příjezdů a odjezdů vozidel, destinace i případné časové změny jednotlivých přeprav.
plan
tablet
checkmark
Online organizace přeprav
checkmark
Organizace směn řidičů
checkmark
Portál pro dodavatele plně integrovaný s přepravním systémem
checkmark
Mobilní aplikace řidičů
checkmark
Integrovaná SMS brána
checkmark
Integrované informační tabule v distribučních centrech

Potřebné dovednosti

img-skill-box
Detailní funkční, procesní a datová analýza.
img-skill-box
Návrh informačního systému.
img-skill-box
Programování.
img-skill-box
Tvorba analytických modelů.
img-skill-box
Systémová integrace.
img-skill-box
Projektové řízení.
img-skill-box
Vývoj pro mobilní zařízení.
img-skill-box
Integrace mapového subsystému.