Skip directly to content

Reference

Produkty GS zná snad každý z televizních reklam nebo přímo z lékáren. Již řadu let jsme vývojářem specializovaného webového informačního systému, který je vytvořený přímo na míru tomuto našemu významnému klientovi. Náš produkt si oblíbila i dceřiná společnost GS na Slovensku, kam jsme produkt též implementovali.

Pro AVU jsme vytvořili webový portál www.avu.cz, které představují komplexní systém napojený na vnitřní informační systém, ze kterého si načítá informace o uživatelích, studentech, profesorech, ateliérech a další. Systém je postaven na CMS Drupal.

Jeden z nejmodernějších software pro dispečink taxislužby jsme navrhli, realizovali a nyní rozvíjíme a na vysoce dostupné architektuře provozujeme pro taxislužbu Modrý anděl. Systém zahrnuje i mobilní část pro PDA aplikace posádek, které jsou automaticky přiřazovány on-line přímo z dispečinku. Systém je vytvořen v Ruby on Rails kompletně jako webová aplikace.

Cemio Switzerland AG se sídlem v Curychu je švýcarská investiční společnost, která investuje do farmaceutického průmyslu v regionu střední Evropy. Prvními zeměmi, kam Cemio přináší svůj jedinečný koncept „nízkonákladové" farmacie, jsou Česká republika a Slovensko. Za účelem podnikání v těchto zemích byla v roce 2007 založena dceřiná společnost Cemio s.r.o. se sídlem v Praze.

Pro významného importéra náhradních dílů a příslušenství pro automobily, člena skupiny AUTO PALACE Group (importéra vozidel značky HYUNDAI a MITSUBISHI, dealer značek MAZDA, FORD, VOLVO a FIAT pro Českou a Slovenskou republiku), jsme vytvořili a jako "vysoce dostupnou aplikaci" provozujeme plně integrovaný obchodní systém B2B. Systém je integrován s ERP systémem a s celosvětovou databází náhradních dílů TecDoc.

Pro významného dovozce náhradních dílů na automomobily jsme vytvořili a provozujeme špičkový B2B elektronický obchod napojený na účetní a skladový systém a dále na německou databázi TecDoc.

Vytvořili jsme portál pro podporu WOM marketingu. Marketingové akce pro společnosti O2, Nestle, Vitana a Nicolaus se setkaly s ohromným úspěchem a oslovily desítky tisíc uživatelů pomocí portálu obdobného sociální síti. Detailní informace se můžete dozvědět na paartyy.cz.

Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si od svého vzniku v roce 1998 zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. Díky tomu se dnes řadí mezi technologické lídry ve svém oboru.

Pro významného operátora internetového připojení jsme vytvořili komplexní informační systém pro správu zákazníků, zakázek, smluv, tarifů, fakturací atd. Systém je integrován na účetní systém.

Sháníte konkrétní právní dokument a nechcete ztrácet čas návštěvou advokáta nebo platit vysoké hodinové sazby? Současně chcete mít jistotu, že dokument, který najdete na webu, je zpracovaný advokátem a odpovídá platným právním předpisům? Pak jste konečně na správné adrese! Poprvé nemusíte chodit za advokátem, ale advokát přichází za Vámi.

Vytvořili jsme a stále rozvíjíme rozsáhlou webovou aplikaci StoreData pro zajištění merchandisingových služeb, která podporuje práci a rozhodování více než tisícovce uživatelů. Využívají ji jak merchandiseři, kteří data pořizují, tak manageři obchodních řetězců či jejich dodavatelů či výrobců. Mezi ty nejznámnější uživatele systému od společnosti iQuest patří management PHILIPS, Bohemia Sect, MAKRO, Intersnack, Melitta, Coty a další.

Navrhli jsme a vyvinuli webový informační systém pro správu pojistných událostí. Systém jsme přizpůsobili klíčovým zákazníkům našeho klienta, jako je např. provozovatel řetězců KFC či CPI.

Vybudovali jsme unikátní magazín protisedi.cz, který je postavený na CMS Drupal, resp. na jeho vydání OpenPublish. Systém je zatěžován tisíci návštěvníky denně. Kromě vybudování portálu poskytujeme též konzultace, podporu a systém provozujeme.

Firemní web. Řešení dodávané společností CERTICON zahrnují široké spektrum služeb a řešení v oblasti vývoje softwaru, systémové integrace, verifikace a testování softwaru a návrhu analogových a digitálních integrovaných obvodů.