Zpět

CRM (client relationship management) systém pro Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s.

CRM systém na míru management obchodních reprezentantů.

Zrychlili jsme práci týmu obchodních reprezentantů.

Green-Swan Pharmaceuticals je jeden z nejvýznamnějších výrobců a prodejců potravinových doplňků na český a slovenský trh. S produkty GS se setkáváme jak v reklamních spotech v TV, tak na pultech lékáren v Čechách i na Slovensku.

Vyvinuli jsme a neustále rozvíjíme CRM systém (client relationship management) pro tohoto významného zákazníka. Systém je navržen a optimalizován pro efektivní řízení obchodních reprezentantů v terénu. Díky propracovanosti každého detailu a využití dlouhodobých zkušeností s vývojem softwarů pro podporu pracovníků v terénu se podařilo maximalizovat prodejní výkonnost obchodních reprezentantů.

Perfektní přehled o vlastních i konkurenčních produktech a jejich prodejích, obchodní výkonnosti zákazníků, aktuálních obchodních akcích, možnostech výhod pro rozdílné zákazníky atd. Toto a mnohem více zprostředkovává mobilní aplikace obchodním reprezentantům. Přímo z tabletu lze online odesílat objednávky přes systém integrovaný přímo s distributory. Analytická část dává managementu detailní přehledy o prodejích, zákaznících i jednotlivých členech i celých prodejních týmech, a to historicky i v reálném čase. Integrace s vnitřním ERP systémem zrychluje back-office procesy společnosti.

Systém pracuje na českém i slovenském trhu.