Zpět

CRM (client relationship management) systém na míru pro Cemio Switzerland AG

CRM systém na míru management obchodních reprezentantů

Zrychlili jsme práci týmu obchodních reprezentantů.

Management obchodních reprezentantů zejména ve farmaceutickém průmyslu je obor, do kterého jsme se hodně zabrali.

Systém umožňuje plánování návštěv repů na jednotlivých lékárnách, řízení obsahu návštěv i záznam případných spojených nákladů, ponechaného materiálu, merchandisingových aktivit a pořízených objednávek.

Vyvinuli jsme a neustále rozvíjíme CRM systém (client relationship management) pro tohoto významného zákazníka. Systém je navržen a optimalizován pro efektivní řízení obchodních reprezentantů v terénu. Díky propracovanosti každého detailu a využití dlouhodobých zkušeností s vývojem softwarů pro podporu pracovníků v terénu se podařilo maximalizovat prodejní výkonnost obchodních reprezentantů.

Perfektní přehled o vlastních i konkurenčních produktech a jejich prodejích, obchodní výkonnosti zákazníků, aktuálních obchodních akcích, možnostech výhod pro rozdílné zákazníky atd. Toto a mnohem více zprostředkovává mobilní aplikace obchodním reprezentantům. Přímo z tabletu lze online odesílat objednávky přes systém integrovaný přímo s distributory. Analytická část dává managementu detailní přehledy o prodejích, zákaznících i jednotlivých členech i celých prodejních týmech, a to historicky i v reálném čase.