Zpět
bakker
Společnost:
BAKKER
Řešení:
Organizace kamionové dopravy v rámci ČR i celé Evropy
Výsledkem:
Vytvořili jsme logistický systém na míru pro management dovozu z celé Evropy a distribuce po ČR ovoce a zeleniny pro hypermarkety Albert.

laptop
bakker_vegetables bakker_green_truck
Společnost BAKKER je výhradní přepravce kamionovou dopravou ovoce a zeleniny pro řetězce Albert společnosti Ahold. 110 kamionů doveze každý den 440.000 kg ovoce a zeleniny. (viz https://www.bakkersro.cz/our-operations/key-figures)
Komplexní management přeprav
Zefektivnili jsme plánování jednotlivých přeprav. Zpřehlednili jsme zadávání požadavků a organizaci řidičů vozidel. Náš systém má rovněž za úkol plánování směn řidičů, který reflektuje jejich pracovní dobu i zákonné požadavky na odpočinek řidičů.
Maximální informvanost dodavatelů i přepravců
Dostatek informací je základ efektivního řízení logistiky. Dodavatelé napříč Evropou vidí své objednávky, jejich specifika a požadavky na nakládky. Jsou online informováni o stavu přeprav pomocí svého webového přístupu. Dopravci pak mají svůj vlastní přístup, přes který jsou informováni o zakázkách, mají možnost upřesňovat data o jízdách a komunikovat s dispečery.
Mobilní aplikace řidičů
Tablet umístěný v každém vozidle umožňuje maximální informovanost řidiče ohledně požadavků a jejich případných změn. Rovněž je napojen přímo do systému dispečinku, takže dispečeři znají detailní průběh jízdy, stavy nakládek a vykládek a dokáží pružně reagovat na situaci.
Integrované informační tabule v distribučních centrech
Rovněž organizace nakládek a vykládek v konkrétních distribučních centrech je propojena s naším systémem, kdy pracovníci vidí na informačních tabulích časy příjezdů a odjezdů vozidel, destinace i případné časové změny jednotlivých přeprav.
plan
checkmark
Online organizace přeprav
checkmark
Organizace směn řidičů
checkmark
Portál pro dodavatele plně integrovaný s přepravním systémem
checkmark
Mobilní aplikace řidičů
checkmark
Integrovaná SMS brána
checkmark
Integrované informační tabule v distribučních centrech
Proč nás?
Naše řešení mají hlavu a patu.
Dbáme na skvělé uživatelské rozhraní.
Čerpáme z mnohaletých zkušeností.
Inspirujeme se nejlepšími.
Zakládáme si na technologickém náskoku.
Nabízíme naše služby i Vám.